MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10693283
*
nr 1069 3283
Byrå
1950-tal, betsad teak, längd: 75 cm, djup: 34 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:46:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 20:26:41
1
400 kr
14/11 12:33:08
2
450 kr
14/11 17:37:24
3
700 kr
14/11 17:50:35
2
600 kr
14/11 17:50:35
3
700 kr (Budbetjänt)
14/11 17:50:48
2
800 kr
14/11 18:21:06
3
900 kr
14/11 18:26:38
2
1.000 kr
14/11 18:35:10
3
1.100 kr
14/11 18:39:07
2
1.200 kr
14/11 20:20:29
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad teak byrå byråar
-
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:10
-
8191 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm, djup: 45 cm,..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:03
-
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:11
-
8247 Byrå
England. Bredd: 70 D, 31, höjd: 72 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:17
-
8327 Byrå
Gustaviansk stil, Alm. Bredd: 110 cm, djup: 53 cm,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:06
-
8293 Byrå
med stenskiva, rokokostil, 2 lådor, beslag i mässi..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:12
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 3283
Byrå
1950-tal, betsad teak, längd: 75 cm, djup: 34 cm, höjd: 60 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 20:26:41 | 1 | 400 kr |
14/11 12:33:08 | 2 | 450 kr |
14/11 17:37:24 | 3 | 700 kr |
14/11 17:50:35 | 2 | 600 kr |
14/11 17:50:35 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:50:48 | 2 | 800 kr |
14/11 18:21:06 | 3 | 900 kr |
14/11 18:26:38 | 2 | 1.000 kr |
14/11 18:35:10 | 3 | 1.100 kr |
14/11 18:39:07 | 2 | 1.200 kr |
14/11 20:20:29 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad teak byrå byråar
-
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:10 -
8191 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm, djup: 45 cm,..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:03 -
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:11
-
8247 Byrå
England. Bredd: 70 D, 31, höjd: 72 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:17 -
8327 Byrå
Gustaviansk stil, Alm. Bredd: 110 cm, djup: 53 cm,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:06 -
8293 Byrå
med stenskiva, rokokostil, 2 lådor, beslag i mässi..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:12